Léčba plísňové infekce nehtu

Plísňové onemocnění nehtů je často nepříjemné, jelikož změny na nehtu jsou dobře patrné. V některých případech může být i bolestivé - proto je velmi důležité začít s léčbou včas a dodržovat pokyny v příbalové informaci léčivého přípravku, který použijete.

Canespor 1x denně sada na nehty představuje lokální léčivý přípravek, který je speciálně určen k léčbě onychomykózy. Močovina (urea), která je v masti obsažena, postižený nehet změkčí a usnadní prostup léčivé látky bifonazolu ke zdroji infekce

Zde najdete více informací o Canespor 1x denně sada na nehty.

Infekce probíhá nejen na povrchu nehtu, proto je důležité, aby léčivá látka mohla působit i v jeho hlubších částech. Canespor 1x denně sada na nehty toto díky obsahu urey umožňuje.

Kdy byste měli navštívit lékaře?

Doporučuje se navštívit lékaře hned na začátku, když zpozorujete infekci nehtu – tímto způsobem se dozvíte správnou diagnózu před zahájením léčení. Pokud trpíte diabetem nebo jste těhotná, vyhledejte radu lékaře dříve, než začnete s jakoukoliv léčbou. Po léčbě pomocí Canespor 1x denně sady na nehty se doporučuje návazná čtyřtýdenní léčba kožním antimykotickým přípravkem, například Canespor 1x denně krémem. Požádejte o radu svého lékárníka.

Top